اداره امور رفاهی وظیفه پیگیری موارد رفاهی دانشجویان عزیز را بر عهده دارد و می کوشد مشکلات و کمبود ها را پیگیری و با حمایت شما عزیزان رفع نماید که در ذیل به گوشه هایی از آن اشاره شده است.

ایاب و ذهاب دانشجویان:
در حال حاضر خط 139 اتوبوسرانی شرکت واحد از میدان امام خمینی (ره) به مجتمع یادگار امام در حال سرویس دهی می باشد و مینی بوس های تحت نظارت شرکت واحد از مسیرهای ذیل در تردد می باشند:
1-  مترو حرم مطهر (ره) و مترو شاهد - دانشگاه واحد شهرری
2- ترمینال خاوران - دانشگاه واحد شهرری

همچنین از سال گذشته خط سواری ون و خط تاکسی از مجتمع یادگار امام (ره) تا مترو شهدا و بالعکس شروع به فعالیت چشمگیر نموده است،وسیله ایاب و ذهاب دانشجویان در تمامی ساعات کلاس های درسی و ایام امتحانات مهیا است.

انتشارات دانشجویی و کتاب فروشی
در این خصوص انتشارات دانشجویی در کلیه امور تایپ پایان نامه، صحافی، فتوکپی و ... همچنین فروش انواع لوازم تحریر با قیمت بسیار مناسب در محل دانشگاه فعالیت می نمایند.
غرفه کتابفروشی دانشگاه با ارائه کتابهای درسی- علمی - پژوهشی و انواع نرم افزارهای تخصصی درسی با فروش قیمت روی جلد در حال خدمت به دانشجویان می باشد.

پارکینگ و تاکسی سرویس دانشجویی:
پیمانکار پارکینگ و آژانس دانشجویی با افراد متعهد و مجرب در حال حاضر با قیمت مصوب اتحادیه صنف موسسات اتومبیل کرایه شهرستان ری آماده سرویس دهی می باشد.

تخفیف دانشجویی:
 طبق بخشنامه های سازمان مرکزی به دانشجویان واجد شرایط تخفیف تعلق می گیرد.

این اداره در نظر دارد برای رفاه حال دانشجویان خدماتی متمایز نسبت به دانشگاه ها ارائه نماید. لذا پیشنهادات شما چراغ را آینده ما است.

توجه: جهت دریافت فرم تخفیف اینجا کلیک نمایید. 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز اطلاعات، آمار و رایانه واحد یادگار امام خمینی(ره) می باشد.